Pokaż od najnowszych Pokaż od dnia:
DLA MEDIÓW • 9 sierpnia 2023

Spotkanie informacyjne po podpisaniu umowy na gazyfikację gminy Stara Błotnica

W środę 9 sierpnia prezes zarządu Polskiej Spółki Gazownictwa Robert Więckowski oraz członek zarządu ds. operacyjnych Jakub Kowalski uczestniczyli wraz z minister klimatu i środowiska Anną Moskwą w spotkaniu informacyjnym dotyczącym gazyfikacji gminy Stara Błotnica.

Zobacz więcej
DLA MEDIÓW • 25 lipca 2023

PSG rozpoczyna certyfikację sieci w zakresie przesyłu wodoru

Polska Spółka Gazownictwa już niedługo będzie pierwszym w Polsce podmiotem posiadającym sieci gazowe poddane ocenie przez jednostkę certyfikującą w zakresie przesyłania wodoru lub gazu ziemnego z jego domieszkami.

Zobacz więcej
DLA SPRZEDAWCY • 13 lipca 2023

Rozpoczęcie procesu konsultacji Karty Aktualizacji IRiESD

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, będąca operatorem systemu dystrybucyjnego, zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w procesie konsultacji Karty Aktualizacji Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej nr 1/2023.

Zobacz więcej
KARIERA • 12 lipca 2023

PSG przystąpiła do Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji

Z ogromną radością informujemy, że Polska Spółka Gazownictwa dołączyła do grona Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Zobacz więcej
DLA MEDIÓW • 26 czerwca 2023

PSG podczas jubileuszu MARCOGAZ

Przedstawiciele Polskiej Spółki Gazownictwa uczestniczyli w jubileuszu 55-lecia powołania unijnej organizacji gazowej MARCOGAZ. Udział w uroczystościach był okazją do wymiany poglądów z przedstawicielami sektora gazu z Europy na temat możliwych kierunków zazielenienia sieci gazowej.

Zobacz więcej
DLA MEDIÓW • 20 czerwca 2023

PSG przywróciła dostawy gazu do Jaworzyny Śląskiej

Polska Spółka Gazownictwa z Grupy ORLEN informuje, że przywrócone zostały dostawy gazu do większości odbiorców z Jaworzyny Śląskiej. Pojedynczych klientów, którzy byli nieobecni w lokalach podczas próby nagazowania, a którzy nie mają nadal gazu, prosimy o kontakt na nr 992.

Zobacz więcej
DLA MEDIÓW • 19 czerwca 2023

Informacja ws. przerwy w dostawach gazu do Jaworzyny Śląskiej

Polska Spółka Gazownictwa z Grupy ORLEN informuje, że w wyniku pożaru na stacji gazowej będącej własnością Zakładów Porcelany „Karolina” w Jaworzynie Śląskiej, operator systemu przesyłowego Gaz-System, w celu jego ugaszenia, podjął w niedzielę wieczorem decyzję o zamknięciu zaworu w miejscowości Czechy. W efekcie tych działań, dostępu do gazu mogą być pozbawieni odbiorcy Polskiej Spółki Gazownictwa z Jaworzyny Śląskiej.

Zobacz więcej
DLA MEDIÓW • 14 czerwca 2023

Prawie 70 ćwiczeń reagowania służb PSG w 2022 r.

Pogotowie Gazowe pracuje całą dobę, przez cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. To wymagająca służba – zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Dlatego poza codziennymi obowiązkami w terenie, pracownicy Polskiej Spółki Gazownictwa regularnie ćwiczą – zarówno w trakcie samodzielnych symulacji, jak i z innymi służbami ratunkowymi. Wszystko po to, by w obliczu realnego zagrożenia jak najlepiej przeprowadzić akcję.

Zobacz więcej
DLA MEDIÓW • 9 czerwca 2023

Awaria w pobliżu miejscowości Pakość w województwie kujawsko-pomorskim

Polska Spółka Gazownictwa informuje, że w dniu 9 czerwca br. w pobliżu miejscowości Pakość w województwie kujawsko-pomorskim doszło do rozszczelnienia gazociągu wysokiego ciśnienia DN150. Awaria nastąpiła na skutek przypadkowego uszkodzenia podczas prac trwających w pobliżu gazociągu. Szczegółowe okoliczności wyjaśni postępowanie.

Zobacz więcej
DLA KLIENTA • 7 czerwca 2023

Komunikat PSG związany z bezpieczeństwem danych

Polska Spółka Gazownictwa informuje, że w ramach niedawnej publikacji dużego zbioru danych wykorzystywanych do logowania przez polskich użytkowników Internetu, nie doszło do złamania infrastruktury PSG, a bezpieczeństwo danych ma dla nas najwyższy priorytet.

Zobacz więcej
Dla Klienta

Portal przyłączeniowy Taryfa Przydatne dokumenty i cenniki

Dla Sprzedawcy

IRiESD Umowa dystrybucyjna Mapa ORCS i jakość gazu

Dla Kontrahenta

Wymagania dla wykonawców Kontakt dla kontrahentów Pliki do pobrania

Kariera

Oferty pracy Praktyki i staże Co oferujemy?

© 2023 Copyright Polska Spółka Gazownictwa sp. z o. o. created by Openform