Pokaż od najnowszych Pokaż od dnia:
Logo PSG na przeszklonych drzwiach wiodących do pomieszczenia, w którym znajduje się Miejsce Obsługi Klienta PSG
DLA KLIENTA • 4 stycznia 2024

PSG wprowadza elektroniczny protokół z wymiany legalizacyjnej gazomierza

Polska Spółka Gazownictwa uruchomiła dla swoich klientów kolejną e-usługę. Od nowego roku klienci PSG mają możliwość uzyskania protokołu wymiany legalizacyjnej gazomierza w dowolnym momencie i w preferowanej formie.

Zobacz więcej
Logo PSG na dachu budynku, na tle niebieskiego nieba z chmurami
DLA KLIENTA • 1 stycznia 2024

Nowa taryfa PSG zatwierdzona

Decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki nr DRG.DRG-2.4212.41.2023.AG z dnia 15 grudnia 2023 r. została zatwierdzona nowa „Taryfa Nr 12 dla usług dystrybucji paliw gazowych” Polskiej Spółki Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie.

Zobacz więcej
DLA KLIENTA • 21 grudnia 2023

Życzenia od Zarządu Polskiej Spółki Gazownictwa

W Boże Narodzenie wspominamy cudowny moment, gdy Słowo stało się Ciałem. Niech doświadczenie tej tajemnicy wypełni nas pokojem i nadzieją, a nadchodzący rok przyniesie radość i spełnienie marzeń - życzy Zarząd Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zobacz więcej
DLA MEDIÓW • 27 listopada 2023

Trwa przywracanie dostaw gazu w Inowrocławiu

W związku z awarią stacji gazowej zasilającej Inowrocław Polska Spółka Gazownictwa z Grupy ORLEN informuje, że przywrócone zostały dostawy gazu do ok. 1/3 liczby odbiorców.

Zobacz więcej
DLA MEDIÓW • 26 listopada 2023

Przywracanie dostaw gazu w Inowrocławiu

W związku z awarią stacji gazowej zasilającej Inowrocław Polska Spółka Gazownictwa z Grupy ORLEN informuje, że przywrócone zostały dostawy gazu do pierwszych odbiorców. Zwiększona liczba ekip monterskich cały czas wykonuje prace, mające na celu jak najszybsze przywrócenie dostaw paliwa gazowego do wszystkich mieszkańców.

Zobacz więcej
DLA MEDIÓW • 25 listopada 2023

Awaria stacji zasilającej Inowrocław usunięta

Polska Spółka Gazownictwa z Grupy ORLEN informuje, że awaria stacji zasilającej Inowrocław została usunięta. Obecnie służby rozpoczęły prace związane z nagazowaniem sieci. W pierwszej kolejności muszą zostać zamknięte kurki gazowe u ok. 12 tys. odbiorców. Po zakończeniu tych działań nagazowana zostanie sieć, a następnie służby PSG zaczną sukcesywnie uruchamiać dostawy gazu.

Zobacz więcej
DLA MEDIÓW • 25 listopada 2023

Awaria stacji gazowej w Inowrocławiu

Polska Spółka Gazownictwa z Grupy ORLEN informuje, że w sobotę 25 listopada rano doszło do zatrzymania pracy stacji gazowej zasilającej Inowrocław. Z powodu awarii mogą wystąpić problemy z dostawą gazu dla mieszkańców całego miasta. Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia służby PSG przystąpiły do zbadania przyczyn awarii.

Zobacz więcej
DLA KLIENTA • 15 listopada 2023

Konsultacje publiczne projektu Planu Rozwoju PSG na lata 2024-2028

Informujemy, że Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. (PSG) przystąpiła do opracowania projektu aktualizacji „Planu Rozwoju Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. w zakresie obecnego i przyszłego zapotrzebowania na gaz na lata 2024-2028” (zwanego dalej „Planem Rozwoju”).

Zobacz więcej
Flagi Polskiej Spółki Gazownictwa zawieszone na słupach na tle fasady szklanego biurowca
DLA KLIENTA • 10 listopada 2023

Prezes URE zatwierdził Plan ograniczeń dla PSG

Informujemy, że decyzją nr DRG.DRG-3.482.1.2023.RTu z dnia 9.11.2023 r. Prezes Urzędu Regulacji Energetyki zatwierdził „Plan wprowadzenia ograniczeń w poborze gazu ziemnego nr 1/2023” dla Polskiej Spółki Gazownictwa sp. z o.o.

Zobacz więcej
KARIERA • 8 listopada 2023

„Dwie Godziny dla Rodziny” – PSG wyróżniona w konkursie dla pracodawców

Miło nam ogłosić, że PSG otrzymała wyróżnienie w organizowanym przez Instytut Humanites konkursie dla pracodawców za realizację akcji 2 GODZINY DLA RODZINY / DLA CZŁOWIEKA.

Zobacz więcej