Praktyki i staże

Na początku drogi zawodowej zawsze zastanawiamy się co dalej, mamy jedynie wyobrażenie, jak może wyglądać praca, zawód, który chcemy wykonywać w przyszłości.

 

Logo programu Praktyki i Staże

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe, pragniesz się rozwijać, czerpać wiedzę od najlepszych specjalistów i przekonać się jak wyglądają praktyki
i staże w naszej Spółce, to Program Praktyk i Staży jest właśnie dla Ciebie. U nas możesz rozwijać kompetencje własne, kreatywność, realizować ciekawe projekty.
Praktyki i staże to nie tylko nabywanie doświadczenia zawodowego, ale także zdobycie nowych umiejętności oraz poznanie środowiska pracy. 

W naszej Spółce organizujemy praktyki studenckie, zawodowe, absolwenckie oraz staże dla najlepszych praktykantów, staże we współpracy z PUP a także praktyki i staże realizowane w ramach programów unijnych. 

Umożliwiamy nabycie umiejętności praktycznych uczniom, studentom oraz absolwentom studiów na kierunkach technicznych, zbieżnych z naszą podstawową działalnością oraz z aktualnymi potrzebami komórek organizacyjnych Spółki. 

Realizujemy praktyki i staże  przez cały rok oraz we wszystkich Oddziałach Zakładach Gazowniczych w całej Polsce - Oddziały PSG.

Aplikacje można przesyłać poprzez zakładkę „Dołącz do nas”.

Dowiedz się więcej, co możemy Ci zaoferować, w poszczególnych zakładkach znajdziesz szczegółowe informacje.