Praktyki i staże

Na początku drogi zawodowej zawsze zastanawiamy się, co dalej. Mamy jedynie wyobrażenie, jak może wyglądać praca, zawód, który chcemy wykonywać w przyszłości.
Sześć rąk różnych osób położonych jedna na drugą ponad widocznym w tle stołem, na którym leży otwarty laptop, dokumenty, notatnik
Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe, pragniesz się rozwijać, czerpać wiedzę od najlepszych specjalistów i przekonać się jak wyglądają praktyki i staże w naszej Spółce, to Program Praktyk i Staży jest właśnie dla Ciebie. U nas możesz rozwijać kompetencje własne, kreatywność, realizować ciekawe projekty. Praktyki i staże to nie tylko nabywanie doświadczenia zawodowego, ale także zdobycie nowych umiejętności oraz poznanie środowiska pracy. 

W naszej Spółce organizujemy praktyki studenckie, zawodowe, absolwenckie oraz staże dla najlepszych praktykantów, staże we współpracy z PUP, a także praktyki i staże realizowane w ramach programów unijnych. 

Umożliwiamy nabycie umiejętności praktycznych uczniom, studentom oraz absolwentom studiów na kierunkach technicznych, zbieżnych z naszą podstawową działalnością oraz z aktualnymi potrzebami komórek organizacyjnych Spółki. 

Realizujemy praktyki i staże przez cały rok oraz we wszystkich Oddziałach Zakładach Gazowniczych w całej Polsce – Oddziały PSG.

Aplikacje można przesyłać poprzez formularze dostępne na podstronach "Praktyki" i "Staże".

Dowiedz się więcej, co możemy Ci zaoferować, w poszczególnych zakładkach znajdziesz szczegółowe informacje.

  • zdobycie umiejętności adaptowania się w różnych zespołach
  • uzupełnienie wiedzy teoretycznej
  • pozyskanie umiejętności praktycznych
  • poznanie sposobu funkcjonowania Spółki
  • przygotowanie do samodzielnej realizacji zadań i projektów
  • poznanie kultury organizacyjnej
  • poznanie systemów teleinformatycznych
  • wykorzystanie w praktyce wiedzy i umiejętności zdobytych podczas nauki

Staż w PSG jest szansą na zdobycie wiedzy w zakresie budowania i eksploatacji gazociągów oraz przyłączania odbiorców do sieci gazowej. Umożliwia on pracę w programach, które są na wyłączność firmy oraz kontakt z doświadczoną kadrą w aspekcie merytorycznym. Odbycie takiego stażu jest dużym krokiem w kierunku uzyskania stałego zatrudnienia w firmie.

Piotr Czeluśniak, student Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu, AGH

W Polskiej Spółce Gazownictwa odbyłam praktyki dyplomowe. W trakcie 3 tygodniowych praktyk stworzyłam symulację sieci dzielnicy Krakowa – był to ciekawy, interdyscyplinarny temat, w którym poruszono zagadnienie walki ze smogiem. Odbycie praktyk pozwoliło mi na praktyczne poznanie zagadnień, którymi zajmowałam się na uczelni. Atmosfera na praktykach była bardzo sympatyczna, otrzymałam pełne wsparcie merytoryczne.

Beata Kasprzyk, studentka Wydziału Energetyki i Paliw, AGH

Odbyłem staż w Polskiej Spółce Gazownictwa. Pracując z dokumentacją techniczną oraz w programie GISowskim polepszyłem swoje zdolności inżynierskie, które w przyszłości z pewnością zaprocentują. Dodatkowo miałem możliwość wdrożenia się w środowisko branży gazowniczej i przekonania się na własnym przykładzie jak działają gazownie. Staż oprócz wartości merytorycznych i przygotowania do przyszłej pracy, oferuje dobrą atmosferę, co jest bardzo ważne dla osób stawiających pierwsze kroki w przemyśle.

Dorian Machalica, student Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu, AGH
Dla Klienta

Portal przyłączeniowy Taryfa Przydatne dokumenty i cenniki

Dla Sprzedawcy

IRiESD Umowa dystrybucyjna Mapa ORCS i jakość gazu

Dla Kontrahenta

Wymagania dla wykonawców Kontakt dla kontrahentów Pliki do pobrania

Kariera

Oferty pracy Praktyki i staże Co oferujemy?

© 2024 Copyright Polska Spółka Gazownictwa sp. z o. o. created by Openform