Przerwy w dostawie gazu

Polska Spółka Gazownictwa dokłada wszelkich starań, aby gaz docierał do naszych Odbiorców w sposób bezpieczny i ciągły. Jednak występują sytuacje, kiedy dostawy gazu mogą zostać przerwane.

Pracownik Polskiej Spółki Gazownictwa sprawdza szczelność rur w skrzynce gazowej

Najczęstszą przyczyną braku gazu są awarie, których usunięcie może zająć trochę czasu. Dodatkowo występują sytuacje, kiedy Operator musi przeprowadzić niezbędne prace na sieci gazowej, których nie można wykonać w sposób inny niż czasowe wyłączenie zasilania Odbiorców. Staramy się, aby każda prowadzona przez nas praca miała jak najmniejszy wpływ na Twój dostęp do gazu, a awaria została usunięta jak najszybciej.

Poniżej przedstawiamy informacje o przerwach w dostawie gazu, o których mamy wiedzę. Prezentowane dane dotyczą sytuacji, w których pozbawionych gazu jest 200 lub więcej przyłączonych budynków. Jeżeli nie masz gazu, a poniżej nie ma informacji o prowadzonych pracach, sprawdź, czy powiadomienie nie zostało wywieszone na klatce schodowej, bądź przy wejściu na posesję lub zadzwoń i zgłoś brak gazu na numer alarmowy 992.

Aktualne i planowane przerwy w dostawie gazu

województwo miasto obszar wyłączenie od T_ALT_SORT_SHUTDOWNDATETIME szacowane
przywrócenie
info typ status
Brak trwających przerw w dostawie gazu
Dla Klienta

Portal przyłączeniowy Taryfa Przydatne dokumenty i cenniki

Dla Sprzedawcy

IRiESD Umowa dystrybucyjna Mapa ORCS i jakość gazu

Dla Kontrahenta

Wymagania dla wykonawców Kontakt dla kontrahentów Pliki do pobrania

Kariera

Oferty pracy Praktyki i staże Co oferujemy?

© 2024 Copyright Polska Spółka Gazownictwa sp. z o. o. created by Openform