Pokaż od najnowszych Pokaż od dnia:
Prezes PSG Robert Więckowski siedzący na czerwonej kanapie, pozujący do zdjęcia, uśmiechnięty
DLA MEDIÓW • 22 maja 2024

Prezes zarządu PSG ponownie został wiceprezesem IGG

Prezes zarządu PSG Robert Więckowski został wybrany na stanowisko wiceprezesa Izby Gospodarczej Gazownictwa. Jest to jego druga kadencja z rzędu.

Zobacz więcej
Logo PSG na przeszklonych drzwiach wiodących do pomieszczenia, w którym znajduje się Miejsce Obsługi Klienta PSG
KARIERA • 21 maja 2024

PSG liderem stabilności zatrudnienia w Polsce

Polska Spółka Gazownictwa została uznana za lidera w kategorii stabilność zatrudnienia w prestiżowym rankingu Randstad Employer Brand Research 2024. W badaniu wzięło udział 150 pracodawców z całego kraju.

Zobacz więcej
Mariusz Konieczny, dyrektor OZG we Wrocławiu, przemawia do mikrofonu wśród innych uczestników panelu w ramach konferencji Gazterm
DLA MEDIÓW • 15 maja 2024

PSG realizuje cele Polskiej Strategii Wodorowej

Jednym z celów Polskiej Strategii Wodorowej jest mieszanie gazu ziemnego z zielonymi paliwami. Podczas panelu pt. „Stan i perspektywy realizacji strategii wodorowych w Polsce i na świecie”, który odbył się w ramach 27. konferencji Gazterm, dyrektor Oddziału Zakładu Gazowniczego (OZG) we Wrocławiu Mariusz Konieczny opowiedział o uzyskaniu przez PSG świadectwa oceny technicznej dla nowo wybudowanego odcinka gazociągu Jelenia Góra-Piechowice.

Zobacz więcej
Marian Żołyniak, członek zarządu ds. technicznych PSG, przemawia do mikrofonu wśród innych uczestników panelu w ramach konferencji Gazterm
DLA MEDIÓW • 14 maja 2024

Poprawa chłonności sieci PSG szansą na rozwój rynku biometanu

Biometan w strategii rozwoju polskiego gazownictwa oraz jego rola w kontekście gospodarki neutralnej klimatycznie i bezpieczeństwa energetycznego Polski to główne tematy panelu otwierającego drugi dzień 27. konferencji Gazterm. W wydarzeniu wziął udział m.in. Marian Żołyniak, członek zarządu ds. technicznych PSG.

Zobacz więcej
Jacek Zieliński, zastępca dyrektora Departamentu Bezpieczeństwa PSG, przemawia do mikrofonu podczas panelu Cybergazterm w ramach konferencji Gazterm
DLA MEDIÓW • 14 maja 2024

PSG bezpieczne w cyberprzestrzeni

Bezpieczeństwo teleinformatyczne w kontekście trwających konfliktów zbrojnych oraz wdrażanie narzędzi i procesów cyfrowych w przedsiębiorstwach gazowych to główne tematy Cybergaztermu odbywającego się na zakończenie pierwszego dnia 27. konferencji Gazterm. W wydarzeniu wziął udział m.in. Jacek Zieliński, zastępca dyrektora Departamentu Bezpieczeństwa PSG.

Zobacz więcej
Stacja regazyfikacji Polskiej Spółki Gazownictwa wraz ze zbiornikiem, w tle drzewo i niebieskie niebo z chmurami
DLA MEDIÓW • 19 kwietnia 2024

PSG i Gmina Czarny Dunajec rozpoczynają współpracę w zakresie wodoru

Polska Spółka Gazownictwa oraz Miasto i Gmina Czarny Dunajec podpisały porozumienie o współpracy. Jego celem jest długoterminowe partnerstwo w dziedzinie rozwoju technologii związanych z paliwami alternatywnymi, ze szczególnym uwzględnieniem wodoru.

Zobacz więcej
Grafika przedstawiająca pisankę z wielkanocnymi motywami
DLA KLIENTA • 28 marca 2024

Życzenia od Zarządu Polskiej Spółki Gazownictwa

Święta Wielkiej Nocy to czas, kiedy świat szczególnie ogarnia miłość Chrystusa. Niech doświadczenie spotkania ze Zmartwychwstałym wypełni nas wiarą, nadzieją i pokojem.

Zobacz więcej
Grafika przedstawiająca uścisk dłoni dwóch mężczyzn, w pobliżu ich nadgarstków przedstawione są logotypy Polskiej Spółki Gazownictwa i Gasnetz Hamburg GmbH
DLA MEDIÓW • 25 marca 2024

PSG rozpoczyna współpracę z Gasnetz Hamburg w zakresie wodoru

Polska Spółka Gazownictwa podpisała porozumienie dotyczące wzajemnego wsparcia z niemieckim operatorem dystrybucji gazu Gasnetz Hamburg GmbH.

Zobacz więcej
DLA MEDIÓW • 15 marca 2024

PSG z pierwszym w Polsce gazociągiem do przesyłu wodoru

Polska Spółka Gazownictwa została pierwszym w Polsce podmiotem posiadającym Świadectwo Oceny Technicznej sieci gazowej w zakresie przesyłu gazu ziemnego z domieszkami wodoru.

Zobacz więcej
Flagi Polskiej Spółki Gazownictwa zawieszone na słupach na tle fasady szklanego biurowca
DLA MEDIÓW • 12 marca 2024

PSG zakończyła projekt modernizacji sieci gazowej w Warszawie i Jabłonnie za 45 mln zł

Polska Spółka Gazownictwa zakończyła realizację inwestycji pn. „Budowa sieci gazowej na terenie aglomeracji warszawskiej”. Było to największe zadanie modernizacyjne zrealizowane przez PSG z dofinansowaniem ze środków z UE na terenie województwa mazowieckiego.

Zobacz więcej
Dla Klienta

Portal przyłączeniowy Taryfa Przydatne dokumenty i cenniki

Dla Sprzedawcy

IRiESD Umowa dystrybucyjna Mapa ORCS i jakość gazu

Dla Kontrahenta

Wymagania dla wykonawców Kontakt dla kontrahentów Pliki do pobrania

Kariera

Oferty pracy Praktyki i staże Co oferujemy?

© 2024 Copyright Polska Spółka Gazownictwa sp. z o. o. created by Openform