Pokaż od najnowszych Pokaż od dnia:
DLA MEDIÓW • 24 stycznia 2023

Gmina Sońsk z dostępem do błękitnego paliwa

W poniedziałek podczas briefingu prasowego Polska Spółka Gazownictwa oficjalnie zakończyła pierwszy etap gazyfikacji gminy Sońsk. W wydarzeniu wzięła udział m.in. Emilia Banaszczyk – dyrektor Oddziału Zakładu Gazowniczego w Warszawie, który był odpowiedzialny za realizację inwestycji. Koszt inwestycji to blisko 1,5 mln zł.

Zobacz więcej
Uczestnicy panelu dyskusyjnego podczas sympozjum „Gazownictwo w dobie zmian” w Zakopanem
DLA MEDIÓW • 16 stycznia 2023

PSG: Rola gazu jako paliwa przejściowego będzie rosła

W dniach 13-15 stycznia w Zakopanem odbyło się organizowane przez IGG sympozjum „Gazownictwo w dobie zmian”. W wydarzeniu wzięli udział m.in. prezes Polskiej Spółki Gazownictwa Robert Więckowski oraz członek zarządu ds. rozwoju i inwestycji PSG Ireneusz Krupa.

Zobacz więcej
DLA MEDIÓW • 5 stycznia 2023

Bezpieczeństwo dostaw gazu nie jest zagrożone

Polska Spółka Gazownictwa, jak co roku, wysyła do klientów pisma dotyczące planów ograniczeń w poborze gazu. To działanie rutynowe, wynikające z przepisów prawa, i nie oznacza, że dostawy gazu zostaną wstrzymane.

Zobacz więcej
Dwóch pracowników Pogotowia Gazowego w deszczu, w wykopie ziemnym prowadzi naprawę uszkodzonej sieci gazowej
DLA KLIENTA • 27 grudnia 2022

Nowy spot wizerunkowy Polskiej Spółki Gazownictwa

Polska Spółka Gazownictwa, która jest jednym z największych w Europie operatorów systemu dystrybucyjnego gazu, zaprezentowała nowy spot wizerunkowy. Jego celem jest pokazanie, że praca gazownika to codzienna służba, która wiąże się z olbrzymią odpowiedzialnością i dbałością o bezpieczeństwo mieszkańców Polski.

Zobacz więcej
DLA KLIENTA • 22 grudnia 2022

Życzenia od Zarządu Polskiej Spółki Gazownictwa

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych radości, miłości i pokoju. Niech będzie to czas odpoczynku od codziennych trosk, a nowy rok przyniesie spełnienie marzeń - życzy Zarząd Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zobacz więcej
DLA KLIENTA • 19 grudnia 2022

Nowa taryfa PSG zatwierdzona

Decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki nr DRG.DRG-2.4212.65.2022.KGa z dnia 17 grudnia 2022 r. została zatwierdzona nowa „Taryfa Nr 11 dla usług dystrybucji paliw gazowych” Polskiej Spółki Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie.

Zobacz więcej
DLA MEDIÓW • 16 grudnia 2022

PSG wypełnia obowiązek informacyjny nałożony przez URE

Polska Spółka Gazownictwa informuje, że wykonując zalecenia Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki przystąpiła do przekazywania odbiorcom informacji związanych z zatwierdzeniem przez URE „Planu wprowadzania ograniczeń w poborze gazu ziemnego”.

Zobacz więcej
DLA MEDIÓW • 8 grudnia 2022

Dostawy gazu przywrócone po awarii w Łupowie

W związku z awarią gazociągu wysokiego ciśnienia w m. Łupowo w województwie lubuskim Polska Spółka Gazownictwa z Grupy ORLEN informuje, że przywrócone zostały dostawy gazu do mieszkańców gmin Dębno i Mieszkowice w województwie zachodniopomorskim oraz Bogdaniec, Witnica i Kostrzyn nad Odrą w województwie lubuskim.

Zobacz więcej
Megafon trzymany w ręce widocznej do nadgarstka z mankietem garnituru, z megafonu wydobywają się różne grafiki
DLA MEDIÓW • 4 grudnia 2022

Awaria gazociągu wysokiego ciśnienia w Łupowie została usunięta

Polska Spółka Gazownictwa z Grupy ORLEN informuje, że awaria gazociągu wysokiego ciśnienia w m. Łupowo w województwie lubuskim została usunięta i obecnie służby rozpoczęły prace związane z przywracaniem dostaw gazu do kolejnych mieszkańców gmin: Bogdaniec, Witnica, Kostrzyn nad Odrą z województwa lubuskiego, a także Dębno i Mieszkowice z województwa zachodniopomorskiego.

Zobacz więcej
Megafon trzymany w ręce widocznej do nadgarstka z mankietem garnituru, z megafonu wydobywają się różne grafiki
DLA MEDIÓW • 3 grudnia 2022

Oświadczenie odnośnie przerw w dostawie gazu w woj. lubuskim i zachodniopomorskim

Polska Spółka Gazownictwa z Grupy ORLEN informuje, że w sobotę 3 grudnia, podczas robót ziemnych wykonywanych przez firmę zewnętrzną, doszło do uszkodzenia gazociągu wysokiego ciśnienia w m. Łupowo w województwie lubuskim. Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia służby PSG przystąpiły do usuwania awarii. Sytuacja jest pod kontrolą i nie stanowi bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia i mienia okolicznych mieszkańców.

Zobacz więcej
Dla Klienta

Portal przyłączeniowy Taryfa Przydatne dokumenty i cenniki

Dla Sprzedawcy

IRiESD Umowa dystrybucyjna Mapa ORCS i jakość gazu

Dla Kontrahenta

Wymagania dla wykonawców Kontakt dla kontrahentów Pliki do pobrania

Kariera

Oferty pracy Praktyki i staże Co oferujemy?

© 2023 Copyright Polska Spółka Gazownictwa sp. z o. o. created by Openform