DLA MEDIÓW • 6 października 2022

PSG sponsorem głównym Stowarzyszenia MMA Polska

Polska Spółka Gazownictwa oraz Stowarzyszenie MMA Polska rozpoczęły współpracę. Umowę w siedzibie PSG podpisali prezesi Robert Więckowski i Martin Lewandowski.
Prezes Polskiej Spółki Gazownictwa Robert Więckowski i Stowarzyszenia MMA Polska Martin Lewandowski podpisują umowę sponsoringową
Wraz z podpisaniem umowy PSG została sponsorem głównym turniejów i szkoleń organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, jak również reprezentacji Polski. Logo firmy będzie widoczne podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie oraz na strojach kadry biorącej udział w turniejach międzynarodowych. 

– Jako największa spółka dystrybucyjna gazu w Polsce chcemy nie tylko wspierać jedną z najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin sportu na świecie, ale głównie zależy nam na promocji rywalizacji w duchu fair-play wśród najmłodszego pokolenia. Polska Spółka Gazownictwa to firma, w której kładziemy duży nacisk na przestrzeganie kodeksu etyki. Te same wartości reprezentuje Stowarzyszenie MMA Polska. Chcemy od dziś wspólnie promować je wśród młodzieży – powiedział prezes Polskiej Spółki Gazownictwa Robert Więckowski podczas podpisania umowy. 

–  Jest to historyczny i przełomowy moment nie tylko dla Stowarzyszenia, ale także dla całego środowiska MMA w kraju – mówi Martin Lewandowski, prezes Stowarzyszenia MMA Polska. –  Wierzę, że dzięki tej współpracy amatorskie MMA wejdzie na jeszcze wyższy poziom rozwoju i profesjonalizacji. Natomiast zawodnicy będą mieli możliwość jeszcze lepszego budowania i weryfikowania swoich umiejętności zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Najbliższe zawody organizowane przez Stowarzyszenie MMA Polska w ramach współpracy z Polską Spółką Gazownictwa odbędą się już 8 października. W V Mistrzostwach MMA, które odbędą się w Gliwicach, weźmie udział rekordowa liczba ponad 400 zawodników z całej Polski. 

Stowarzyszenie MMA Polska jest organizacją powołaną do reprezentowania środowiska mieszanych sztuk walki w mediach i w debacie publicznej. Dba o wizerunek MMA, edukuje młodzież, szkoli zawodników i trenerów, dba o bezpieczeństwo sportowej rywalizacji i organizuje projekty społeczne. Jako jedyna polska organizacja jest zrzeszone w strukturach światowego związku – International Mixed Martial Arts Federation. Powołuje oficjalną kadrę Polski na międzynarodowe zawody i organizuje krajowe platformy do sportowej rywalizacji. Stowarzyszenie łączy współpracę sektora organizacji pozarządowych, środowisk naukowych, klubów sportowych, grup biznesowych i środowisk medialnych.
Dla Klienta

Portal przyłączeniowy Taryfa Przydatne dokumenty i cenniki

Dla Sprzedawcy

IRiESD Umowa dystrybucyjna Mapa ORCS i jakość gazu

Dla Kontrahenta

Wymagania dla wykonawców Kontakt dla kontrahentów Pliki do pobrania

Kariera

Oferty pracy Praktyki i staże Co oferujemy?

© 2022 Copyright Polska Spółka Gazownictwa sp. z o. o. created by Openform