Opis nieruchomości:

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu oznaczonego w ewidencji gruntów jako działka nr 44/1 o powierzchni 909 m2, działka nr 44/2 o powierzchni 108 m2 i działka nr 44/3 o powierzchni 429 m2 (łączna powierzchnia 1446 m2) wraz z prawem własności posadowionych na gruncie budynków, budowli i urządzeń, położonych w Świdwinie przy ul. Kołobrzeskiej 9.
Nieruchomość objęta jest Księgą Wieczystą numer KO2B/00005028/9 prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Białogardzie, VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z siedzibą w Świdwinie.

Załączniki

Informacje dodatkowe:

Nieruchomość położona jest w województwie zachodniopomorskim w miejscowości Świdwin przy ulicy Kołobrzeskiej 9, w części pośredniej miasta. Działki nr 44/1, 44/2 i 44/3 położone są w pierwszej linii zabudowy przy ulicy Kołobrzeskiej, która posiada utwardzoną nawierzchnię asfaltową z urządzonymi chodnikami dla pieszych. 
Działka nr 44/1 zabudowana jest budynkiem biurowo-warsztatowo-socjalnym o powierzchni użytkowej 458,70 m2 oraz dwoma wiatami o powierzchniach użytkowych 9,36 m2 i 7,07 m2. Budynek biurowo-warsztatowo-socjalny jest budynkiem jedno piętrowym, w całości podpiwniczonym, wybudowanym w technologii tradycyjnej murowanej.
Teren działek nr 44/2 i 44/3 stanowi utwardzony parking, plac manewrowy oraz zagospodarowanie zielenią. W księdze wieczystej istnieje błędny wpis w zakresie sposobu korzystania z tego gruntu – działki zabudowane.
Sąsiedztwo stanowi zabudowa usługowa i mieszkaniowa. Najbliższe sklepy, szkoły i przedszkola znajdują się w odległości ok. 1 km. Do siedziby władz gminnych Świdwina jest ok. 1,2 km. Dobry dojazd do działki bezpośrednio z ulicy Kołobrzeskiej. Uzbrojenie terenu w zasięgu: prąd, woda, kanalizacja, gaz.

Dla Klienta

Portal przyłączeniowy Taryfa Przydatne dokumenty i cenniki

Dla Sprzedawcy

IRiESD Umowa dystrybucyjna Mapa ORCS i jakość gazu

Dla Kontrahenta

Wymagania dla wykonawców Kontakt dla kontrahentów Pliki do pobrania

Kariera

Oferty pracy Praktyki i staże Co oferujemy?

© 2022 Copyright Polska Spółka Gazownictwa sp. z o. o. created by Openform