KARIERA • 15 maja 2023

Udział w akcji „Dwie Godziny dla Rodziny”

15 maja obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Rodzin. Z tej okazji Polska Spółka Gazownictwa po raz pierwszy włączyła się w kampanię „Dwie Godziny dla Rodziny / dla Człowieka”.
W ubiegłym roku w kampanii wzięło udział ponad 2000 firm i organizacji z 59 krajów z całego świata. Inicjatywa ta zakłada udzielenie pracownikom dwóch godzin czasu wolnego, aby spędzili go w gronie najbliższych.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji było hasło „Z pasjami przez pokolenia". Wspólne hobby wzmacnia więzi ludzi z różnych pokoleń. To doskonały sposób na spędzenie dwóch dodatkowych godzin wolnego. A jeszcze lepiej, kiedy można je spędzić razem z rodziną i/lub przyjaciółmi.

Dodatkowo w ramach akcji w PSG zorganizowaliśmy konkurs fotograficzny dla wszystkich pracowników, z atrakcyjnymi nagrodami dla zwycięzców. Jego głównym celem było pokazanie pasji, które dzielimy z najbliższymi z różnych pokoleń. Zwycięzców w toku głosowania wybierali pracownicy. Liczba nadesłanych prac i oddanych głosów świadczy o tym, że konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.
Dla Klienta

Portal przyłączeniowy Taryfa Przydatne dokumenty i cenniki

Dla Sprzedawcy

IRiESD Umowa dystrybucyjna Mapa ORCS i jakość gazu

Dla Kontrahenta

Wymagania dla wykonawców Kontakt dla kontrahentów Pliki do pobrania

Kariera

Oferty pracy Praktyki i staże Co oferujemy?

© 2023 Copyright Polska Spółka Gazownictwa sp. z o. o. created by Openform