DLA MEDIÓW • 17 września 2021

PSG zdobyła dwa medale na Targach EXPO-GAS

Polska Spółka Gazownictwa podczas tegorocznych Targów EXPO-GAS w Kielcach otrzymała dwa medale. PSG została wyróżniona najważniejszą nagrodą za stoisko targowe, a Portal Przyłączeniowy został doceniony jako najlepszy produkt w kategorii „Usługi”.
Prezes Zarządu Polskiej Spółki Gazownictwa Robert Więckowski otrzymuje nagrodę za najlepsze stanowisko targowe na targach EXPO-GAS 2021
16 września zakończyła się jedenasta edycja Targów EXPO-GAS w Kielcach. W tym roku po raz drugi swoje stoisko na targach prezentowała Polska Spółka Gazownictwa. Cieszyło się ono nie tylko dużym zainteresowaniem zwiedzających, ale również zostało uznane za najlepsze stoisko targowe przez komisję pod przewodnictwem Prezesa Zarządu Targów Kielce dr Andrzeja Mochonia. Stoisko PSG zostało docenione za oryginalność i nowoczesność. 

To drugie z rzędu targi, podczas których komisja konkursowa doceniła stoisko PSG. Na poprzednich, które odbyły się w 2019 roku, przyznane zostało PSG wyróżnienie za „atrakcyjny i nowoczesny styl wystąpienia targowego”. 

Medal za stoisko nie był jedyną nagrodą jaką otrzymała Polska Spółka Gazownictwa podczas tegorocznych targów EXPO-GAS. Uznanie jury zyskał także Portal Przyłączeniowy. System, który w przyjazny i atrakcyjny sposób pozwala na złożenie wniosków o przyłączenie do sieci gazowej przez Internet, uzyskał najwyższą nagrodę za produkt w kategorii „Usługi”. Komisja konkursowa doceniła go za innowacyjność. Od jego uruchomienia w marcu 2020 r. do 31 sierpnia 2021 r., wpłynęło tym kanałem ponad 120 tys. wniosków od naszych klientów. Oznacza to, że średnio co czwarty wniosek jest składany za pośrednictwem portalu.
Dla Klienta

Portal przyłączeniowy Taryfa Przydatne dokumenty i cenniki

Dla Sprzedawcy

IRiESD Umowa dystrybucyjna Mapa ORCS i jakość gazu

Dla Kontrahenta

Wymagania dla wykonawców Kontakt dla kontrahentów Pliki do pobrania

Kariera

Oferty pracy Praktyki i staże Co oferujemy?

© 2022 Copyright Polska Spółka Gazownictwa sp. z o. o. created by Openform