DLA MEDIÓW • 15 września 2021

PSG na Targach EXPO-GAS 2021

Polska Spółka Gazownictwa wystawiła swoje stoisko na targach Techniki Gazowniczej EXPO-GAS w Kielcach. Jest to już jedenasta edycja imprezy. W tym roku targi można odwiedzać w dniach 15-16 września.
Stoisko Polskiej Spółki Gazownictwa na targach EXPO-GAS 2021
Stoisko Polskiej Spółki Gazownictwa łączy historię z nowoczesnością. Odwiedzający mogą zapoznać się z Portalem Przyłączeniowym, dzięki któremu w prosty i wygodny sposób można złożyć przez internet wniosek o przyłączenie do sieci gazowej, oraz zobaczyć mobilną stację regazyfikacji LNG. Z drugiej strony mają możliwość obejrzenia ponad stuletnich eksponatów takich jak gazowe lokówki i żelazka, zagrać w autorską grę planszową „Gas Age”, a także obejrzeć Wirtualne Muzeum Gazownictwa.

Przedstawiciele PSG biorą również udział w zorganizowanej przez Izbę Gospodarczą Gazownictwa konferencji „Zielone gazownictwo – wyzwania systemowe i technologiczne”. W jednym z środowych paneli uczestnikiem dyskusji będzie Prezes Zarządu Polskiej Spółki Gazownictwa Robert Więckowski.

Targi EXPO-GAS odbywają się co dwa lata. Jest to okazja do spotkania ekspertów z branży gazowniczej, zapoznania się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, a także do nawiązania kontaktów biznesowych i handlowych. Podczas poprzedniej edycji targów w 2019 roku Polska Spółka Gazownictwa po raz pierwszy w historii wystawiła swoje stoisko na Targach – cieszyło się ono dużym zainteresowaniem zwiedzających, a sama aranżacja stoiska została uznana za jedną z najlepszych.
Dla Klienta

Portal przyłączeniowy Taryfa Przydatne dokumenty i cenniki

Dla Sprzedawcy

IRiESD Umowa dystrybucyjna Mapa ORCS i jakość gazu

Dla Kontrahenta

Wymagania dla wykonawców Kontakt dla kontrahentów Pliki do pobrania

Kariera

Oferty pracy Praktyki i staże Co oferujemy?

© 2021 Copyright Polska Spółka Gazownictwa sp. z o. o. created by Openform