DLA MEDIÓW • 4 grudnia 2022

Awaria gazociągu wysokiego ciśnienia w Łupowie została usunięta

Polska Spółka Gazownictwa z Grupy ORLEN informuje, że awaria gazociągu wysokiego ciśnienia w m. Łupowo w województwie lubuskim została usunięta i obecnie służby rozpoczęły prace związane z przywracaniem dostaw gazu do kolejnych mieszkańców gmin: Bogdaniec, Witnica, Kostrzyn nad Odrą z województwa lubuskiego, a także Dębno i Mieszkowice z województwa zachodniopomorskiego.
Megafon trzymany w ręce widocznej do nadgarstka z mankietem garnituru, z megafonu wydobywają się różne grafiki
Obecnie bez gazu pozostaje ok. 15 tys. odbiorców. Na miejscu, we wszystkich wymienionych gminach, są obecni pracownicy Polskiej Spółki Gazownictwa z Grupy ORLEN, którzy prowadzą działania związane bezpośrednio z przywróceniem dostaw paliwa gazowego do odbiorców. Prace będą prowadzone przez całą dobę.

Ponieważ tempo prac będzie zależne od dostępu służb PSG do domów i mieszkań, do których wstrzymano dostawy gazu, Polska Spółka Gazownictwa zwraca się do mieszkańców z prośbą o umożliwienie dostępu do tych lokali.

Spółka pozostaje również w kontakcie z lokalnymi władzami i pracuje nad minimalizacją skutków ograniczeń w dostawach gazu dla mieszkańców. Będziemy na bieżąco informować opinię publiczną nt. rozwoju sytuacji.
Dla Klienta

Portal przyłączeniowy Taryfa Przydatne dokumenty i cenniki

Dla Sprzedawcy

IRiESD Umowa dystrybucyjna Mapa ORCS i jakość gazu

Dla Kontrahenta

Wymagania dla wykonawców Kontakt dla kontrahentów Pliki do pobrania

Kariera

Oferty pracy Praktyki i staże Co oferujemy?

© 2023 Copyright Polska Spółka Gazownictwa sp. z o. o. created by Openform