Dyrekcja Oddziału Zakładu Gazowniczego w Kielcach

Radosław Słoniewski Dyrektor Oddziału Zakładu Gazowniczego, Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Kielcach

Radosław Słoniewski
Dyrektor Oddziału Zakładu Gazowniczego, Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.
Oddział Zakład Gazowniczy w Kielcach

Urodzony w 1973 roku w Końskich w województwie świętokrzyskim. Absolwent Wydziału Wiertnictwa Nafty i Gazu na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Ponad 26 lat doświadczenia zawodowego z czego 23 lata związany z gazownictwem. Pierwsze kroki w branży gazowniczej stawiał w koneckiej Rozdzielni Gazu, a następnie w Zakładzie Gazowniczym w Kielcach w Dziale Realizacji Inwestycji i Remontów, Dziale Rozwoju i Przyłączania, Dziale Obsługi Klienta.

W latach 2015-2016 zatrudniony w Centrali Polskiej Spółki Gazownictwa na stanowisku Kierownik Projektu.

Tomasz Nowosielski Zastępca Dyrektora ds. Technicznych, Oddział Zakład Gazowniczy, Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Kielcach

Tomasz Nowosielski
Zastępca Dyrektora ds. Technicznych, Oddział Zakład Gazowniczy, Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.
Oddział Zakład Gazowniczy w Kielcach

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Wydziału Wiertnictwa Nafty i Gazu o specjalności Gazownictwo Ziemne oraz studiów podyplomowych na Politechnice Warszawskiej o kierunku Inżynieria Gazownictwa.

Ukończył liczne szkolenia i kursy z zakresu urządzeń pomiarowych stosowanych w gazownictwie, systemów SCADA, automatyki oraz prawa energetycznego i budowlanego.

Doświadczenie w branży gazowniczej zdobywał od 2005 roku, pracując w Operatorze Gazociągów Przesyłowych OGP GAZ-SYSTEM w Tarnowie oraz Karpackiej Spółce Gazownictwa w Sandomierzu. Zajmował kolejno stanowiska specjalistyczne, mistrzowskie oraz kierownicze (Kierownik Dyspozycji Gazu oraz Kierownik Sekcji Symulacji i Bilansowania Sieci).

W lipcu 2017 roku powołany na stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Technicznych w Oddziale Zakładzie Gazowniczym w Kielcach.

Instruktor strzelectwa sportowego oraz zapalony myśliwy.

Pan Tomasz Nowosielski, Zastępca Dyrektora ds. Technicznych, Oddział Zakład Gazowniczy w Kielcach oświadcza, że pełni aktualnie również funkcje w następujących podmiotach:

Klub Strzelecki „GROM” KŻR LOK Tarnobrzeg – Członek Zarządu od maja 2014 roku.