Portal przyłączeniowy

Zachęcamy do skorzystania z naszej nowej usługi - Portal przyłączeniowy. To system, który w przyjazny i atrakcyjny sposób pozwala na złożenie wniosków z dowolnego miejsca i o każdej porze - 24 godziny na dobę. Zapewnia kontrolę oraz przypomina o ważnych etapach w procesie przyłączenia Państwa budynku poprzez darmowe powiadomienia SMS lub e-mail.

Portal przyłączeniowy to oszczędność czasu i wygoda. Dokumenty w Portalu przyłączeniowym będą zaakceptowane elektronicznie, tzn. bez tradycyjnego podpisu. Oznacza to, że w każdej chwili można je pobrać, wydrukować lub przesłać dalej. W wersji elektronicznej możesz podpisać również umowę o przyłączenie (dotyczy Klientów deklarujących pobór gazu do 10 m3/h).

Wszyscy Klienci mogą złożyć wnioski przez Portal przyłączeniowy.

UWAGA: Klienci, którzy będą składać wnioski o przyłączenie na obszarach, gdzie nie mamy wdrożonej pełnej funkcjonalności Portalu przyłączeniowego, otrzymają powiadomienie o zarejestrowaniu wniosku w PSG sp. z o.o. W tych przypadkach, dalsza korespondencja będzie odbywała się z pominięciem Portalu przyłączeniowego w formie tradycyjnej przesyłki pocztowej. Mapa ukazująca obszary, na których dostępne są poszczególne funkcjonalności, znajduje się na dole strony.

Zapraszamy do korzystania z nowoczesnej usługi przyłączeniowej.

ZALOGUJ SIĘ

Aby zobaczyć większą wersję mapy, prosimy na nią kliknąć

Aby zobaczyć większą wersję mapy, prosimy kliknąć TUTAJ.