Opinie o praktykach i stażach

 

Staż w PSG jest szansą na zdobycie wiedzy w zakresie budowania i eksploatacji gazociągów oraz przyłączania odbiorców do sieci gazowej. Umożliwia on pracę w programach, które są na wyłączność firmy oraz kontakt z doświadczoną kadrą w aspekcie merytorycznym.
Odbycie takiego stażu jest dużym krokiem w kierunku uzyskania stałego zatrudnienia w firmie.

Piotr Czeluśniak, student Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu, AGH

 

W Polskiej Spółce Gazownictwa odbyłam praktyki dyplomowe. W trakcie 3 tygodniowych praktyk stworzyłam symulację sieci dzielnicy Krakowa – był to ciekawy, interdyscyplinarny temat, w którym poruszono zagadnienie walki ze smogiem. Odbycie praktyk pozwoliło mi na praktyczne poznanie zagadnień, którymi zajmowałam się na uczelni. Atmosfera na praktykach była bardzo sympatyczna, otrzymałam pełne wsparcie merytoryczne. 
Beata Kasprzyk, studentka Wydziału Energetyki i Paliw, AGH

 

Praktyki, które odbyłem w Polskiej Spółce Gazownictwa w Oddziale w Krakowie pozwoliły mi na znaczne poszerzenie wiedzy zdobytej na studiach. Opieka merytoryczna stała na bardzo wysokim poziomie. Atmosfera pracy sprzyjała szybkiej nauce i rozwijaniu umiejętności praktycznych, które z pewnością przydadzą się w dalszej karierze zawodowej.  
Wojciech Giza, student Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu, AGH

 

Odbyłem staż w Polskiej Spółce Gazownictwa. Pracując z dokumentacją techniczną oraz  w programie GISowskim polepszyłem swoje zdolności inżynierskie, które w przyszłości z pewnością zaprocentują. Dodatkowo miałem możliwość wdrożenia się w środowisko branży gazowniczej i przekonania się na własnym przykładzie jak działają gazownie. Staż oprócz wartości merytorycznych i przygotowania do przyszłej pracy, oferuje dobrą atmosferę, co jest bardzo ważne dla osób stawiające pierwsze kroki w przemyśle.
Dorian Machalica, student Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu, AGH

 

Praktyki, które odbyłam w Polskiej Spółce Gazownictwa w Warszawie, pozwoliły mi poznać specyfikę pracy Biura Rozwoju i Rekrutacji. Dały mi także możliwość zorientowania się, jak teoria, której uczę się na studiach przekłada się na praktyczne działanie. Jestem pewna, że wiedza oraz doświadczenie, które zdobyłam podczas praktyk posłużą mi w przyszłości.
Katarzyna Gola, Psychologia: Biznes - Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Uniwersytet SWPS