Opis nieruchomości:

Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego 
w budynku położonym w Nowym Sączu przy ul. I Brygady 65, oznaczonego numerem 6 o powierzchni 37,01 m.kw. wraz z prawem do korzystania z piwnicy oznaczonej nr 6, 
o powierzchni 8,35 m.kw. 

Dla przedmiotowego lokalu mieszkalnego nie ma założonej księgi wieczystej. 
Dla nieruchomości wspólnej prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Nowym Sączu 
VI Wydział Ksiąg wieczystych księga wieczysta nr NS1S/00105346/6. Z uwagi na brak dokumentu przydziału brak możliwości złożenia prawidłowego wniosku wieczystoksięgowego o założenie księgi wieczystej dla spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego. Natomiast istnieje możliwość przekształcenia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego w prawo odrębnej własności lokalu.

Załączniki

Informacje dodatkowe:

Budynek wielorodzinny, czterokondygnacyjny bez windy, położony w Nowym Sączu przy ul. I Brygady 65. Lokal znajduje się w budynku usytuowanym na działce nr 35 obręb 0065. Rok budowy budynku: lata 80-90te. Pełne uzbrojenie w podstawowe media. Budynek położony w strefie śródmiejskiej miasta, w odległości ok. 4,5 km 
od ścisłego centrum miasta. Otoczenie stanowi intensywna zabudowa wielorodzinna oraz handlowo-usługowa. 

W budynku wyodrębnione są m.in. lokal mieszkalny z numerem 6 o powierzchni 37,01 mkw. wraz z prawem do korzystania z piwnicy nr 6 o powierzchni 8,35 mkw. Położony jest na parterze w budynku 4-kondygnacyjnym, położenie narożne. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju oraz tarasu. Lokal położony na parterze. 

Wymaga remontu: zagrzybienia, zalania, stolarka drzwiowa i okienna drewniana 25-letnia. Wyposażenie łazienki i kuchni 25-letnie. Podłogi: wykładzina, panele laminowane, ceramika. Wyposażony w sieci: wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, gazową, C.O. z sieci miejskiej. 

Przedmiot przetargu objęty jest umową najmu na czas nieokreślony, na cele mieszkaniowe z osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej.

Dla Klienta

Portal przyłączeniowy Taryfa Przydatne dokumenty i cenniki

Dla Sprzedawcy

IRiESD Umowa dystrybucyjna Mapa ORCS i jakość gazu

Dla Kontrahenta

Wymagania dla wykonawców Kontakt dla kontrahentów Pliki do pobrania

Kariera

Oferty pracy Praktyki i staże Co oferujemy?

© 2021 Copyright Polska Spółka Gazownictwa sp. z o. o. created by Openform