Dyrekcja Oddziału Zakładu Gazowniczego w Lublinie

Dariusz Dumkiewicz Dyrektor Oddziału Zakładu Gazowniczego, Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Lublinie

Dariusz Dumkiewicz
Dyrektor Oddziału Zakładu Gazowniczego, Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.
Oddział Zakład Gazowniczy w Lublinie

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie kierunek prawo, studia podyplomowe „Zarządzanie projektami i prawo UE” organizowane przez UMCS i LFR.

W latach 2002-2006 zatrudniony w Urzędzie Miasta Lublin na stanowiskach kierowniczych związanych z realizacją projektów UE. Od 2007 dyrektor departamentu rozwoju regionalnego w Urzędzie Marszałkowskim woj. lubelskiego, odpowiedzialny za negocjacje z Komisją Europejską i finansowanie strategicznych dla województwa inwestycji infrastrukturalnych. W latach 2005-2006 ekspert przy Ministerstwie Rozwoju Regionalnego ds. Polski Wschodniej oraz doradca Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Od 2009 roku członek zarządu, wiceprezes spółek consultingowych doradzających przedsiębiorstwom w szczególności z branży energetycznej w zakresie realizacji projektów rozwojowych i innowacyjnych związanych z inwestycjami sieciowymi oraz wdrażaniem technologii ICT i TIK.

Paweł Motyka Zastępca Dyrektora ds. Technicznych, Oddział Zakład Gazowniczy, Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Lublinie

Paweł Motyka
Zastępca Dyrektora ds. Technicznych, Oddział Zakład Gazowniczy, Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.
Oddział Zakład Gazowniczy w Lublinie

Jest absolwentem Akademii Górniczo - Hutniczej w Krakowie, Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu, kierunek: gazownictwo ziemne. Zdał międzynarodowy egzamin TSPM uzyskując certyfikat TenStep Project Manager z zakresu metodyki zarządzania projektami. Obecnie jest uczestnikiem studiów menedżerskich Master of Business Administration – MBA w Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów.

Uczestniczył w szeregu specjalistycznych szkoleń oraz warsztatów dotyczących rozwiązań technicznych i realizacji działań inwestycyjnych stosowanych w gazownictwie, jak również z zakresu negocjacji i mediacji.

Posiada wieloletnie doświadczanie w branży gazowniczej, z którą jest związany od roku 1997. Karierę zawodową rozpoczął od pracy w PGNiG SA Karpacki Okręgowy Zakład Gazowniczy w Tarnowie, następnie PGNIG SA Regionalny Oddział Przesyłu w Tarnowie i OGP GAZ-SYSTEM SA Oddział w Tarnowie.

Z Polską Spółką Gazownictwa sp. z o.o. związany od kwietnia 2016 roku, gdzie objął stanowisko Zastępcy Dyrektora ds. Technicznych w Oddziale w Tarnowie.

Dyrektor Górniczy III Stopnia.

Ryszard Lamparski Zastępca Dyrektora ds. Wsparcia Operacyjnego, Oddział Zakład Gazowniczy, Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Lublinie

Ryszard Lamparski
Zastępca Dyrektora ds. Wsparcia Operacyjnego, Oddział Zakład Gazowniczy, Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.
Oddział Zakład Gazowniczy w Lublinie

Z zawodu ekonomista, absolwent Wyższej Szkoły Bankowej oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył studia podyplomowe z zakresu budowania kompetencji menadżerskich organizowanych przy współpracy z międzynarodową firmą doradczą EY.

Przez ostatnie lata związany z bankowością inwestycyjną. W Polskiej Spółce Gazownictwa zatrudniony od 2016 roku jako Główny Specjalista ds. Organizacji Oddziału Zakładu Gazowniczego w Bydgoszczy.

Jest człowiekiem pozytywnie nastawionym do zmian organizacyjnych, stawiającym duży nacisk na rozwój swoich podwładnych oraz swój własny. Stosuje w praktyce nowoczesne metody zarządzania zespołem.

Prywatnie podróżnik, wędkarz i piwowar domowy.