DLA MEDIÓW • 21 kwietnia 2023

PSG nagrodzone podczas Targów EXPO-GAS 2023

Stoisko Polskiej Spółki Gazownictwa otrzymało wyróżnienie podczas XII edycji Targów EXPO-GAS. Nagrodę odebrał prezes zarządu PSG Robert Więckowski.
20 kwietnia zakończyła się dwunasta edycja Targów EXPO-GAS w Kielcach. W tym roku po raz trzeci swoje stoisko na targach prezentowała Polska Spółka Gazownictwa. Cieszyło się ono nie tylko dużym zainteresowaniem zwiedzających, ale również zostało wyróżnione przez komisję pod przewodnictwem prezesa zarządu Targów Kielce dr. Andrzeja Mochonia.

Stoisko PSG zostało docenione za oryginalność i nowoczesność. Największą jego atrakcją był tunel immersyjny, w którym odwiedzający mogli zobaczyć całą historię od obierka jabłka do ekologicznego ciepła w polskich domach.

W tym roku Polska Spółka Gazownictwa jest obecna na targach po raz trzeci. Zarówno w 2019, jak i w 2021 r. nasze stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających, a ich aranżacje zostały uznane za jedne z najlepszych.

Podczas uroczystej gali prezes Robert Więckowski otrzymał również od dyrektor IGG Teresy Laskowskiej okolicznościowy dyplom z okazji jubileuszu 10-lecia powstania spółki.
Dla Klienta

Portal przyłączeniowy Taryfa Przydatne dokumenty i cenniki

Dla Sprzedawcy

IRiESD Umowa dystrybucyjna Mapa ORCS i jakość gazu

Dla Kontrahenta

Wymagania dla wykonawców Kontakt dla kontrahentów Pliki do pobrania

Kariera

Oferty pracy Praktyki i staże Co oferujemy?

© 2023 Copyright Polska Spółka Gazownictwa sp. z o. o. created by Openform