Aktualności

Powrót

Gazyfikacja Wiślinki i Wyspy Sobieszewskiej - zapraszamy na spotkanie

Informujemy, że 11 marca 2016 r. o godz. 10:00 w siedzibie Oddziału w Gdańsku odbędzie się spotkanie z wójtami i przedstawicielami sołectw gmin żuławskich objętych realizacją projektu Południowo-wschodnie zasilanie miasta Gdańsk wraz z gazyfikacją Wiślinki i Wyspy Sobieszewskiej.

W trakcie spotkania zostanie przedstawiony zakres realizowanego projektu oraz bliższe informacje dot. wybudowanej infrastruktury gazowej, a także omówiona zostanie procedura przyłączania do sieci gazowej Polskiej Spółki Gazownictwa. Spotkanie będzie również okazją do zaprezentowania zalet gazu ziemnego i możliwości  jego wszechstronnego zastosowania. Przedstawiony zostanie m.in.  pozytywny wpływ błękitnego paliwa na środowisko naturalne i ograniczenie emisji spalin, a także wpisywanie się gazu ziemnego we wszelkie inicjatywy, działania czy programy ekologiczne mające na celu adaptację do zmian klimatu.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na spotkanie. Zgłoszenia prosimy przesyłać do 7 marca 2016 r. na następujący adres:

Justyna Szamatowicz; e-mail: [email protected];  tel.: 58/325 81 83.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zgłoszenia będą rozpatrywane wg kolejności wpływu. Szczegółowe informacje o miejscu spotkania zostaną przekazane po potwierdzenia udziału w spotkaniu.

 

2016.03.03